Компанія «EuroPool»

Ми професіонали в сфері проектування та возведення басейнів, хаммамів, бань і саун.

У нас працюють справжні майстри своєї справи, які спочатку розробляють дизайн по вашим вимогам, а потім втілюють цей проект в життя.

При створенні проекту обов'язково будуть враховані всі Ваші побажання. Ми практикуємо тільки індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми будуємо - Ви насолоджуєтеся і відпочиваєте!

Послуги компанії «EuroPool»

Перш за все, варто розповісти про принципи нашої компанії. Ми слідкуємо за технологічним процесом, використовуємо тільки надійне обладнання, якісні та довговічні матеріали. А інтер'єри можуть бути як простими і недорогими, так і дійсно престижними і ексклюзивними. Наші фахівці завжди порадять зробити правильний вибір, розкажуть про переваги і недоліки тих чи інших видів саун, бань і басейнів. Все це дозволяє виконувати роботу на вищому рівні.

У перелік послуг компанії «EuroPool» входять:

  • проектування, монтаж і будівництво басейнів, бань, хамамів і саун

  • поставка і монтаж додаткового обладнання

  • сервісне обслуговування

  • реконструкція існуючих басейнів

Співпраця з компанією «EuroPool»

Якщо Ви вирішите стати клієнтом нашої компанії, ми будемо дуже раді і побудуємо за Вашим індивідуальним замовленням Вашу мрію.

Вартість басейну, лазні і сауни безпосередньо залежить від використовуваних матеріалів при зведенні і облицюванню. Виходячи з Ваших побажань, ми підберемо необхідне обладнання, матеріали та складемо кошторис. Все це, буде погоджено з Вами. Як тільки буде створено оптимальний варіант, ми приступаємо до роботи.

В які терміни зводиться об'єкт? Все це, залежить від складності проекту і в кожному випадку обумовлюється індивідуально. Будівництво об'єкта під ключ відбувається в кілька етапів, але з мінімальними витратами для клієнта. Особисті зустрічі, включаючи виїзд на об'єкт, спільна розробка проектів і, зрозуміло, їх подальша реалізація - ми прагнемо задовольнити всі потреби замовників. По закінченню будівництва готові регулярно проводити оцінку його стану і якості обслуговування.