Переваги фінської сауни ( фін. sauna — фінська назва лазні )

Останнім часом фінська сауна під ключ набула популярності практично по всьому світу. Це пов’язано насамперед з благотворним впливом їх на організм людини:

  • За рахунок високої температури, яка іноді може сягати 1000 С та мінімальної вологості тіло людини швидко прогрівається, що сприяє максимальному розкриттю пор шкіри та інтенсивному виведенню з організму бруду та шлаків.
  • Ефективність сауни для здоров´я полягає в можливості отримати контрастні процедури, що допомагають завжди перебувати в тонусі і постійно гартувати свій організм.
  • Фінська сауна під заказ дозволить покращити систему кровообігу, стан імунної системи та загальний емоційний фон.
Особливості обладнання сауни

Під час будівництва сауни ми використовуємо обладнання високої якості, що гарантує успішну експлуатацію та можливість отримати задоволення під час відвідин фінської лазні.

Важливою особливістю фінської лазні є швидкість її будівництва, особливо якщо за справу беруться справжні майстри.

Наша компанія організує будівництво бані печі - кам´янки, яка за бажанням клієнта може нагріватись за рахунок електроенергії, або за рахунок спалювання дров.

Наші спеціалісти обладнають сауну сучасними приладами програмного управління температурою та вологістю в приміщенні сауни.

Щоб створити умови для отримання контрастних процедур, спеціалісти нашої компанії обладнають в межах фінської лазні душ, або басейн з прохолодною водою. Якщо поблизу є  природна водойма, ми за бажанням клієнтів побудуємо сауну  безпосередньо біля неї.

Щоб забезпечити вільний доступ повітря та створити умови для вентиляції, ми обладнаємо сауну спеціальним люком та закриємо його декоративною решіткою.

Ми пропонуємо як будівництво так і монтаж фінськой сауни будь-якої складності під ключ. Для будівництва сауни ми використовуємо лише якісні та екологічно чисті матеріали.