Гідромасажний басейн – це штучно створена водойма, забезпечена потужною системою забору та подачі води. Крім того вода в такому басейні оснащена системою підігріву та циркуляцією води по замкнутому колу.

Як тільки з´явились такі системи, їх почали використовувати у лікувальних закладах та монтували в межах звичайних ванн для здійснення необхідних реабілітаційних процедур. З появою потужного обладнання гідромасажні басейни витіснили ванни невеликих розмірів, і у наші дні їх створюють не лише в санаторіях, профілакторіях та СПА - салонах, але в приватних володіннях. Адже гідромасажні басейни користуються неабиякою популярністю завдяки лікувальним можливостям гідромасажу:

 • Регулярне відвідування гідромасажного басейну сприятливо впливає на стан здоров´я людей з різноманітними хронічними захворюваннями.
 • Гідромасаж однаково корисно впливає на стан здоров´я людей, що ведуть активний спосіб життя та на тих, хто мало рухається.
 • М´який масаж та вода комфортної температури здійснюють всі умови для релаксації організму, зменшуючи емоційне напруження та розслаблюючи м´язи.
 • В результаті активізації кровообігу зникають хронічні болі, поліпшується тургор шкіри та зменшуються жирові відклади.

Ми пропонуємо як будівництво так і монтаж басейнів під ключ.

Особливості конструкції гідромасажних басейнів

Гідромасажний басейн без перебільшення можна вважати компактним оздоровчим комплексом. Приймаючи рішення створити гідромасажний басейн для дачі, ви однозначно обираєте здоровий спосіб життя.

 • Стимуляція кровообігу та приток крові до всіх органів і систем забезпечується за рахунок роботи численних форсунок, з яких під тиском вода.
Спеціалісти нашої компанії змонтують систему форсунок, оснащених регуляторами потужності струменів, здатних рухатись, діяти на акупунктурні точки, або рухати струмінь води вздовж хребта.
 • Будь-який гідромасажний басейн під заказ складається з корпусу та чаші.
Наша компанія пропонує проектування басейнів або вже готові корпуси, виготовлені із спеціального пластику чи битону. В обов’язковому порядку здійснюємо теплоізоляцію багатошаровим матеріалом. Враховуючи бажання замовника наші дизайнери запропонують оптимальні варіанти об’єму, форми та кольору чаші.
 • Сучасний спа басейн обладнують підводним підсвічуванням та вбудованою акустичною системою.
Наші спеціалісти зможуть обладнати підсвічування басейну безпечними оптоволоконними світловодами, а за допомогою змінних світлових фільтрів можна змінювати колір та насиченість підсвічування. Спеціалісти нашої компанії за бажанням клієнта вбудують в басейн акустичну систему та спеціальні звукові резонатори, завдяки яким коливання води у басейні будуть здійснюватись синхронно із звуком, сприяючи гідроакустичному масажу всього тіла.
 • Важливо звернути увагу на вибір місця для встановлення СПА – басейну. Оптимально розмістити його поблизу тренажерної зали, сауни чи плавального басейну.
Наші спеціалісти обстежать ділянку для будівництва басейну і допоможуть вибрати найбільш вдале місце для його функціонування. Наша компанія володіє багаторічним досвідом роботи по виготовленню та встановленню гідромасажних басейнів. Переваги нашої компанії:
 • Великий вибір басейнів та обладнання.
 • Доставка та встановлення басейнів за приємними цінами.
 • Наші спеціалісти допоможуть не лише створити та обладнати басейн, але й облаштують поблизу пляжну зону за бажанням клієнта.
 • Ми пропонуємо акції, скидки та гарантії на обладнання та виконані роботи. Також є послуга обслуговування басейнів.
 • У нас можна купити басейн (побудувати басейн) будь-якої складності під ключ. Ми з радістю відгукнемось на ваш телефонний дзвінок. Зателефонуйте нам, і ми без зволікань допоможемо вирахувати вартість вашого проекту та узгодити всі питання, які у вас виникли.