Гідромасажний басейн – це штучно створена водойма, забезпечена потужною системою забору та подачі води. Крім того вода в такому басейні оснащена системою підігріву та циркуляцією води по замкнутому колу.

Як тільки з´явились такі системи, їх почали використовувати в лікувальних закладах та монтували в межах звичайних ванн для здійснення необхідних реабілітаційних процедур. З появою потужного обладнання гідромасажні басейни витіснили ванни невеликих розмірів, і в наші дні їх створюють не лише в санаторіях, профілакторіях та СПА - салонах, але в приватних володіннях. Адже гідромасажні басейни користуються неабиякою популярністю завдяки лікувальним можливостям гідромасажу:

 • Регулярне відвідування гідромасажного басейну сприятливо впливає на стан здоров´я людей з різноманітними хронічними захворюваннями.
 • Гідромасаж однаково корисно впливає на стан здоров´я людей, що ведуть активний спосіб життя та на тих, хто мало рухається.
 • М´який масаж та вода комфортної температури здійснюють всі умови для релаксації організму, зменшуючи емоційне напруження та розслаблюючи м´язи.
 • В результаті активізації кровообігу зникають хронічні болі, поліпшується тургор шкіри та зменшуються жирові відклади.

Ми пропонуємо як будівництво так і монтаж гідромасажного басейну під ключ.

Особливості конструкції гідромасажних басейнів

Гідромасажний басейн без перебільшення можна вважати компактним оздоровчим комплексом. Приймаючи рішення створити гідромасажний басейн для дачі на своїй території, ви однозначно обираєте здоровий спосіб життя.

 • Стимуляція кровообігу та приток крові до всіх органів і систем забезпечується за рахунок роботи численних форсунок, з яких під тиском вода.
Спеціалісти нашої компанії змонтують систему форсунок, оснащених регуляторами потужності струменів, здатних рухатись, діяти на аккупунктурні точки, або рухати струмінь води вздовж хребта.
 • Будь-який гідромасажний басейн під заказ складається з корпусу та чаші.
Наша компанія пропонує готові корпуси, виготовлені із спеціального пластику чи битону. В обов’язковому порядку здійснюємо теплоізоляцію багатошаровим матеріалом. Враховуючи бажання замовника наші дизайнери запропонують оптимальні варіанти об’єму, форми та кольору чаші.
 • Сучасні СПА басейн обладнують підводним підсвічуванням та вбудованою акустичною системою.
Наші спеціалісти зможуть обладнати підсвічування басейну безпечними оптоволоконними світловодами, а за допомогою змінних світлових фільтрів ви зможете змінювати колір та насиченість підсвічування. Спеціалісти нашої компанії за бажанням клієнта вбудують в басейн акустичну систему та спеціальні звукові резонатори, завдяки яким коливання води в басейні будуть здійснюватись синхронно із звуком, сприяючи гідроакустичному масажу всього тіла.
 • Важливо звернути увагу на вибір місця для встановлення СПА – басейну. Оптимально розмістити його поблизу тренажерної зали, сауни чи плавального басейну.
Наші спеціалісти обстежать ділянку для будівництва басейну і допоможуть вибрати найбільш вдале місце для його функціонування. Наша компанія володіє багаторічним досвідом роботи по виготовленню та встановленню гідромасажних басейнів. Переваги нашої компанії:
 • Великий вибір басейнів та обладнання.
 • Доставка та встановлення басейнів за приємними цінами.
 • Наші спеціалісти допоможуть не лише створити та обладнати басейн, але й облаштують поблизу пляжну зону за бажанням клієнта.
 • Ми пропонуємо акції, скидки та гарантії на обладнання та виконані роботи.
 • У нас можна купити басейн будь-якої складності під ключ. Ми з радістю відгукнемось на ваш телефонний дзвінок. Зателефонуйте нам, і ми без зволікань допоможемо вирахувати вартість вашого проекту та узгодити всі питання, які у вас виникли.