Купіль можна вважати альтернативою басейну, яка відрізняється від нього своїми невеликими розмірами. Власники російських бань прагнуть мати поблизу природну водойму, або басейн. Звичайно, згідно з давніми традиціями, приємно впірнути в холодну воду відразу після відвідин парної.

Однак не кожен має таку можливість чи бажання використовувати природну водойму. Адже її екологічний стан не завжди відповідає необхідним нормам. Не кожному до вподоби і громіздкий басейн на території власної садиби. Тому багато хто надає перевагу компактній купелі.

Ми пропонуємо як будівництво так і монтаж купелі під ключ.

Особливості облаштування купелі

Купіль встановлюють залежно від її типу. Розрізняють купелі за такими основними ознаками:
  • За способом розміщення.
  • За матеріалом виготовлення.
За способом розміщення розрізняють купелі:
  • Заглиблену купіль, що являє собою міні-басейн, обладнаний східцями.
Спеціалісти нашої компанії допоможуть вибрати ідеальне місце в приміщенні бані чи поблизу нього та створити бочку (купіль) в бані, орієнтуючись на бажання клієнта.
  • Купеля поливного типу створюється як своєрідна конструкція, вбудована в стелю чи стіну приміщення. Така конструкція приводиться в дію за допомогою спеціального важеля.
Наші майстри швидко та надійно змонтують подібний механізм дії, і ємкість з холодною водою за бажанням замовника буде виливатись в потрібний момент та швидко повертатись у вихідне положення.
  • Відкрита купіль являє собою резервуар, заповнений водою та під’єднаний до каналізаційної системи та водогону.
Спеціалісти нашої компанії встановлять відкриту купіль в приміщенні бані та надійно і професіонально вбудують її до каналізаційної та водогінної систем.

Керуючись потребами замовника та його фінансовими можливостями наші професіонали та висококваліфіковані майстри допоможуть у виборі матеріалу для купелі та обладнають баню купіллю з будь-яких матеріалів за бажанням клієнта:

  • Заглиблену купіль з бетонних матеріалів.
  • Відкриту та поливну купелі з металу, якісних сортів деревини, пластику та композитних матеріалів.
У нас можна купити купіль будь-якої складності під ключ. Звертайтесь до працівників нашої компанії. Ми допоможемо підібрати саме такий тип купелі, який органічно впишеться в дизайн приміщення вашої бані, і ви за бажанням зможете забезпечити собі контрастні водні процедури, не покидаючи приміщення.