Переливний басейн

Наявність басейну з водою в межах власного житла – ознака добробуту і комфорту. В минулі часи воду в басейні час від часу змінювали, щоб уникнути її забруднення. В зв’язку з розвитком інженерної думки з´явились переливні басейни, які не потребують тривалої процедури спуску забрудненої води та заміни її чистою.

Ми пропонуємо як будівництво так і монтаж басейнів.

Побудувати басейн такого типу обходиться замовнику дорожче, ніж інші види басейнів, його ефектний вигляд та досконала система очищення і фільтрації води того варті.

Особливості будівництва переливних басейнів

Переливні басейни – це складні конструкції наповнені водою:

  • Головна їх особливість полягає в тому, що ці басейни нагадують природню водойму, в якої рівень води співпадає з висотою бортиків.
Наші дизайнери допоможуть підібрати найоптимальніший варіант переливного басейну, який гармонійно впишеться в ваш дім.
  • Звісно, вода в такому басейні переливається, але не на підлогу, чи обхідні доріжки, а в спеціально обладнаний жолоб, який тягнеться по всьому периметру басейну.
Наші спеціалісти добре розуміються на конструюванні та установці системи водовідводу. Обхідні доріжки навколо басейну та підлога поблизу нього ніколи не будуть залиті водою, а вам і вашим гостям завжди буде зручно і комфортно відпочивати біля власної водойми.
  • Для нормального функціонування переливного басейну необхідно обладнати додаткове технічне приміщення, яке розміщують в підвальній частині житла.
  • Саме в підвальному приміщенні, яке обов’язково повинне бути нижче рівня води встановлюють додаткову ємкість, в яку і поступає вода з жолобів.
Наші висококваліфіковані спеціалісти проведуть ряд необхідних обстежень стану підвальних приміщень, здійснять необхідні розрахунки, що стосуються рівня води та об’єму компенсаційної ємкості і лише тоді встановлять необхідне обладнання.
  • З компенсаційного баку вода поступає на фільтрацію. Тут за допомогою певних хімічних реагентів вода дезінфікується та набуває необхідного рівня рН.
  • Далі вода підігрівається та за допомогою донних форсунок знову поступає в басейн вже в очищеному вигляді.

Наші майстри точно розрахують розташування форсунок, щоб уникнути застою води в окремих місцях басейну.

У нас можна купити басейн для дачі будь-якої складності. Довіртесь нашій компанії та нашим висококваліфікованим досвідченим спеціалістам і ви будете щасливими власниками переливного басейну, який довго та надійно служитиме вам.