Римська парна з´явились ще до нашої ери і відразу почала відігравати важливу роль в культурному житті римлян. Для інтер’єра терми характерною ознакою є розкіш та велич, що значно  відрізняє її від будь-якої традиційної для інших народів світу лазні.

Спеціалісти нашої компанії добре володіють знаннями та досвідом щодо облаштування терми (інтер'єр бані). Кожен, хто звернеться до нас, буде приємно здивований майстерно оздобленими приміщеннями римської бані. Відвідуючи терми разом із своїми друзями наші клієнти зможуть сповна зануритись в атмосферу римських часів та відчути себе справжніми патриціями.

Переваги римської бані

Cучасна римська баня на дачі складається з кількох приміщень, в яких підтримується різна температура та вологість:
  • Аподитеріум – прохолодна роздягальня, з якої відвідувачі переходили до тепідаріуму – теплого приміщення з температурою близько 40о та вологістю до 40 %.
  • Далі необхідно переміститись до каллідаріуму – приміщення з температурою до 50о та вологістю до 100%. Звідси відвідувачі переходили до лаконіуму, в якому температура наближається до 80о , а вологість зменшується до 15%.
  • У фрігідаріумі температура стає значно нижчою. Обов´язковими атрибутами цієї кімнати є наявність басейнів з теплою та холодною водою для контрастних купань.
  • В лаваріумі здійснюються косметичні процедури та масаж.
Наші спеціалісти добре розуміються на оснащенні та облаштуванні (дизайн бані) кожної з кімнат терми. Ми гарантуємо безпечну та надійну систему опалення кожного приміщення та подачу пару через спеціальні отвори в стінах каллідаріуму. В створених працівниками нашої компанії термах ви відчуєте справжню насолоду та задоволення, яку відчували древні римляни, відвідуючи купальні.
  • Завдяки різним приміщенням з різною температурою та вологістю відбувається поступове нагрівання тіла людини.
  • Поступове нагрівання тіла призводить до прискореного кругообігу та посиленому обміну речовин в організмі.
  • Завдяки активному обміну речовин посилюється імунітет та здатність організму протистояти багатьом інфекційним та простудним захворюванням.
  • Римська сауна благотворно впливає на роботу серцево – судинної та ендокринної систем, а також на функціонування опорно-рухового апарату.

Ми гарантуємо високу якість та благотворний вплив на здоров'я наших клієнтів римської лазні, створеної руками наших співробітників.

Крім того, ми дотримуємось оформлення терм в традиційному римському стилі, що передбачає обладнання арок, склепінь, колон, античних статуй.

Ми пропонуємо як будівництво так і монтаж римської парної будь-якої складності під ключ.

За бажанням клієнта ми встеляємо підлогу натуральним каменем, або стилізованою під каміння плиткою. Наші дизайнери допоможуть підібрати варіант мозаїки для оздоблення стін, а наші майстри якісно оброблять стіни з використанням традиційного матеріалу для терми мармуру.