«Скімер» в перекладі з англійської мови означає «рівень води», тобто в скімерному басейні відбувається регулювання рівня води за допомогою спеціальних обладнань скімерів. Багато замовників надають перевагу саме такому типу басейну, керуючись передусім прагненням заощадити. До того ж скімерний басейн (або басейн каркасний) краще підходить для приватних володінь завдяки своїм компактним розмірам та невеликому об’єму.

Особливості будівництва та обладнання скімерних басейнів:

Будівництво (або монтаж) скімерного басейну вимагає знань і умінь фахівців всіх рівнів.

Наші кваліфіковані інженери, проектувальники, монтажники та робітники виконають всі необхідні роботи з урахуванням необхідних норм та вимог, а також побажань клієнта.

  • Особливістю скімерного басейну є рівень води, який знаходиться нижче рівня бортика приблизно на 25 см.
  • Насамперед басейн для дачі такого типу створюють у формі залізобетонної чаші, в якій монтують все необхідне обладнання.

Для нормального функціонування басейну наші спеціалісти ще на етапі проектування узгоджують з клієнтом комплекс необхідного устаткування: фільтрів, елементів, що забезпечать донний та поверхневий забір води, проточних водонагрівачів, насосів та іншого обладнання.

За бажанням замовника ми обладнаємо басейн на дачі додатковим устаткуванням: гідромасажним обладнанням, протитоком води, водоспадом гірками та ін.

  • В стінках басейну створюють квадратні віконця – скімери, через які вода виливається з басейну, рухаючись у фільтрувальну ємкість, де відбувається її механічне очищення.
  • Після процесу механічного очищення воду підігрівають і обробляють хімічними реагентами, щоб дезінфікувати та остаточно очистити воду.
  • Чиста вода подається знову в басейн за допомогою спеціальних форсунок.

Керуючись бажаннями замовника наші спеціалісти забезпечать можливість обробки води хімічними реагентами як вручну, так і за допомогою автоматичних систем. Ми забезпечимо очищення дна басейна за допомогою водного пилососа, а також скидання відпрацьованої води в каналізаційну систему за допомогою всмоктуючих форсунок.

У нас можна купити басейн під ключ будь-якої складності. Скімерний басейн – предмет вашої гордості і заздрості сусідів - прикрасить ваше приватне володіння не лише на довгі роки, а на віки.