Теплові насоси (геотермальне опалення)

У водоймах, ґрунті, геотермальних джерелах, повітрі накопичується енергія, яку можна використати як альтернативне джерело тепла. Однак температура цих джерел коливається в межах лише 0-25о С. Тому для отримання більш високої температури використовують тепловий насоси, який працює за принципом побутового холодильника чи кондиціонера, що змінює температуру, підвищивши її до показників 50-100о С та перенести тепло в систему опалення.

Виходячи із джерела енергії розрізняють такі типи теплових насосів:

  • Тепловий насос повітря вода (повітряні), які використовують вуличне повітря в якості джерела енергії. Основними перевагами теплового насоса повітря вода є можливість сумісної роботи із існуючою системою опалення, вони відносно дешеві, легко монтуються і не потребують спеціального дозволу для встановлення. Недоліком таких насосів є висока залежність від мінливої температури повітря.
  • Ґрунтовий насос використовує тепло ґрунту, який є природним акумулятором сонячної енергії та енергії внутрішнього тепла Землі. Основна перевага такого типу насосів – постійно високий коефіцієнт трансформації на протязі всього року. Такі насоси можуть використовуватись для отримання достатньої кількості тепла і не потребують додаткових джерел енергії. Для отримання енергії в ґрунті прокладають пластикові труби, всередині яких циркулює теплоносій.
  • Водні теплові насоси, які трансформують енергію ґрунтових вод, річкової чи морської води. Характеризуються високим коефіцієнтом трансформації та легкістю монтажу. Однак для встановлення такого типу насосів необхідний спеціальний дозвіл. Ми пропонуємо як установку так і монтаж теплових насосів будь-якої складності під ключ.

Геотермальний тепловий насос використовує енергію придонних вод, температура яких постійно тримається на відмітці 4о С.

За бажанням замовника наші спеціалісти обстежать прилеглу територію біля вашої будівлі та допоможуть Вам купити тепловий насос, який найкраще підходить саме для вашої місцевості.

Ми завжди готові піти назустріч бажанням замовника і прорахувати вартість встановлення теплового насосу на Вашій території та суттєву економію витрат на паливо.

Більш детально Ви можете дізнатися на сайті нашого партнера перейти