Вітрові електростанції в Україні

Принцип дії вітрогенератора полягає в перетворенні енергії вітру в електричну. Вітрогенератори для дому класифікуються за такими основними принципами:

  • За віссю обертання вітрогенератор (вітряні електростанції) поділяється на горизонтальні та вертикальні.

У горизонтальних вісь обертання паралельна до земної поверхні, а лопасті обертаються проти вітру. Головна частина може автоматично повертатись в пошуках вітру.

У вертикальних вітрогенераторів лопасті обертаються паралельно до земної поверхні при будь-якому напрямку чи силі вітру. Половина лопасті завжди обертається проти вітру. Такі вітрові електростанції для дому легко встановити та обслуговувати, однак вони потребують значних витрат.

  • За кількістю лопастів.

Розрізняють двох- та трьохлопастеві, а також багато лопастеві установки. Для виробництва електроенергії в основному використовують двох- та трьохлопастеві вітрові генератори.

  • За матеріалом, з якого виготовлені лопасті.

Розрізняють парусні та лопастеві, виготовлені з жорсткого матеріалу. Найчастіше для автономного електрозабезпечення використовують жорсткі лопасті як більш довговічні.

Вітряні генератори надають цілу низку переваг їх власникам:

  • Встановлення мережевої станції – можливість продажу електроенергії в мережу за високими ставками зеленого тарифу.
  • Можливість суттєво знизити споживання електроенергії з мережі та зменшити рахунки за використання електроенергії з мережі загального користування.
  • Автономна ЕС – ідеальний варіант забезпечення електроенергією об’єктів, які функціонують тимчасово, або віддалені від загальної електромережі.
  • Вітрові генератори мають переваги – автономність, економічність у використанні, можливість вибору вітрогенератора потрібної потужності.
  • Робота вітрового генератора не має яскраво вираженого сезонного характеру.

Ми пропонуємо як будівництво так і монтаж вітрових електростанцій під ключ.

Ми завжди готові піти назустріч бажанням замовника і відступити від стандартів, зокрема прорахувати і запропонувати таке рішення, яке буде повністю відповідати саме Вашим вимогам.

Виконуючи підрахунки, ми врахуємо місцеположення вітряної установки, висоту щогли та особливості рельєфу місцевості.

Більш детально Ви можете дізнатися на сайті нашого партнера перейти